"Kristal" tərəfindən "Avtovağzal" metro stansiyası yaxınlığında inşa edilən "Biləcəri" yaşayış kompleksində tam təmirli təhvil veriləcək yeni mənzillər satışa çıxdı! Şirkət mənzil sahibi olmaq istəyən hər kəs üçün əlçatan şərtlər və sərfəli qiymətlər təqdim edir.
Ən əsası isə mənzilləri cəmi 30% ilkin ödəniş36 ayadək tam faizsiz, daxili kreditlə əldə etmək imkanınızın olmasıdır. Uzunmüddətli kreditlə mənzil almaq istəyənlər üçün isə 20 ilədək ipoteka imkanları da mövcuddur.
54,24 kv.m sahəli, tam təmirli, 2 otaq studiya mənzil üçün:
· 30% ilkin ödəniş və 10 illik ipoteka ilə aylıq 1177 AZN və ya;
· 30% ilkin ödəniş və 36 ay faizsiz daxili kreditlə aylıq 2373 AZN
ödəniş etmək kifayətdir.
Əlverişli yerləşmə, şəhərə asan çıxış
Biləcəridə yerləşən bu müasir yaşayış kompleksi əsas nəqliyyat qovşaqlarına yaxınlığı ilə seçilir. Kompleks metronun "Avtovağzal" stansiyasına avtomobillə cəmi 3 dəqiqəlik məsafədə yerləşir ki, bu da sakinlərə şəhərə asan və sürətli çıxış imkanı yaradır.
Tam təmirli mənzillər
Kompleksdə mənzillər tam təmirli şəkildə təhvil veriləcək. Bütün mənzillər səs və istilik izolyasiyası ilə təmin olunur, həmçinin bütün təmir və tikinti materialları beynəlxalq standartlara uyğun Avropa brendlərindən seçilir. Burada təmirə əlavə vaxt və vəsait xərcləmədən, yeni evinizə köçmək imkanına malik olacaqsınız.
Kompleks həyat, kompleks imkanlar
Sakinlərin rahatlığı üçün kompleksin yaxınlığında uşaq bağçası, məktəb, iaşə obyektləri, fitnes sahəsi, idman və oyun meydançaları, geniş yaşıllıq zonaları mövcuddur. Bundan əlavə, yeraltı parkinq, 24/7 mühafizə və kamera-nəzarət sistemi sayəsində sakinlərin təhlükəsizliyi tam şəkildə təmin ediləcək.
Sərfəli şərtlərlə yeni mənzilinizə sahib olun
Yeni mənziliniz həm sərfəli şərtlərlə olsun, həm də müasir həyat standartlarına cavab versin istəyirsinizsə, "Biləcəri" yaşayış kompleksinə gəlin!
Ətraflı məlumat və mənzil seçimi üçün *1544-ə zəng edin və ya satış ofisimizə yaxınlaşın!
Nərimanovda premium təmirli mənzillər 36 ayadək faizsiz, daxili kredit imkanı ilə satışda - "Kristal!"
Əlverişli yerləşmə, təməldən və ya təhvilə yaxın mənzillər, sərfəli ödəniş şərtləri ilə "City Garden Narimanov" premium yaşamla yanaşı ağıllı investisiya fürsəti təqdim edir.

New fully renovated apartments are now on sale in the "Bilajari" residential complex, built by "Kristal" near the "Avtovagzal" metro station!
The company offers affordable conditions and attractive prices for everyone who wants to own a home.
Most importantly, you can purchase these apartments with only 30% down payment and up to 36 months of 0% internal financing. For those interested in long-term payment options, mortgages of up to 20 years are also available.
For a fully renovated 2-room studio apartment of 54.24 sq.m:
· With 30% down payment and 10-year mortgage: 1,177 AZN/month, or
· With 30% down payment and 36-month interest-free internal credit: 2,373 AZN/month.
Convenient location with easy city access
Located in Bilajari, this modern residential complex stands out for its proximity to key transport hubs. It is only a 3-minute drive from the "Avtovagzal" metro station, giving residents quick and easy access to the city.
Fully renovated apartments
All apartments in the complex will be delivered fully renovated. They include sound and thermal insulation, and all finishing and construction materials are selected from high-quality European brands that meet international standards. You can move into your new home without spending extra time or money on renovations.
Complete lifestyle with full amenities
To ensure residents’ comfort, the complex features a kindergarten, school, service facilities, fitness areas, sports and playgrounds, and large green spaces. Additionally, underground parking, 24/7 security, and a camera surveillance system will ensure maximum safety.
Own your new apartment with favorable terms
If you want your new home to be both affordable and meet modern living standards, come visit the "Bilajari" residential complex by Kristal!
For more information and apartment selection, call *1544 or visit our sales office!
???? Address: Bilajari settlement, Khurshidbanu Natavan Street 52C
???? kristal.az
Ready-to-move-in and under-construction apartments are available for sale at City Garden Narimanov!
One of the key factors buyers consider when choosing an apartment is the quality of construction and finishing. After all, a home is not only a place to live but also an investment that provides comfort and security for many years to come. Built on this approach, Kristal’s "City Garden Narimanov" project stands out as one of the most modern and large-scale residential developments in the capital.