"Kristal"ın Yasamal rayonunda yerləşən "Park Yasamal" yaşayış kompleksində dövlət ipotekasına yararlı mənzillər satışa çıxıb. Mənzillər alıcılara aşağı faiz dərəcəsi, uzunmüddətli ödəniş imkanları və tam təmirli şəkildə təqdim olunması ilə diqqət çəkir.
Layihə Yasamal rayonunda, 3 saylı Bakı "ASAN xidmət" mərkəzinin yaxınlığında yerləşir. Şəhərin müxtəlif istiqamətlərinə rahat çıxışı olan kompleksdə şəhər həyatının rahatlığı ilə sakit və yaşıl mühit bir araya gətirilib.
"Park Yasamal" layihəsində müxtəlif mənzil variantları təqdim olunur: Hazır, tikintisi davam edən və əşyalı mənzillər olmaqla, 55,46 kv.m-dən 120,47 kv.m-dək, 2, 3 və 4 otaqlı, həmçinin studiya mənzillər.
Layihədə dövlət ipotekası ilə yanaşı, digər satış şərtləri də mövcuddur. Mənzillər 36 ayadək daxili kredit, 20 ilədək bank krediti, eləcə də şirkətin yeni təqdim etdiyi "Evini hissə-hissə al" satış modeli ilə də təklif olunur. "Evini hissə-hissə al" modeli mənzilə aylıq öhdəliksiz və faizsiz şərtlərlə sahib olmaq imkanı yaradır.
Mənzil alışı zamanı edilən ilkin ödənişin ƏDV məbləği isə 30 iş günü ərzində geri qaytarılır, nəticədə ilkin ödəniş faktiki olaraq azalır.
Kompleksin ərazisində sakinlərin gündəlik rahatlığı üçün müxtəlif imkanlar yaradılıb. Göl ətrafı istirahət zonaları, geniş və yaşıl park sahəsi, futbol meydançası və özəl uşaq bağçası. Ərazi 24/7 kamera-nəzarət sistemi ilə təmin olunur, sakinlər üçün geniş avtodayanacaq mövcuddur. Kompleksin ətrafında isə gündəlik yaşayış üçün lazım olan xidmət və obyektlər yerləşir.
Binaların müasir memarlıq üslubunda olan fasadlarında uzunömürlü materiallardan istifadə olunub. Mənzillərdə döşəmədən tavana qədər panoram pəncərələr tətbiq edilib. Mənzillərin planlanması optimal və itkisiz şəkildə edilib, səs və istilik izolyasiyası tətbiq olunub ki, bu da həm komfort, həm də enerji baxımından daha səmərəli yaşayış mühiti yaradır.
Tam təmirli və kommunal xidmətlərlə birlikdə təhvil verilən mənzillərin təmirində Avropa brendlərinin materiallarından istifadə olunur. Təmir prosesi zamanı materialların seçimi alıcının zövqünə uyğun müəyyənləşdirilir.
Layihə və satış şərtləri haqqında daha ətraflı məlumat almaq istəyənlər layihənin satış ofisinə yaxınlaşa və ya *1544 qısa nömrəsinə zəng edə bilərlər.
Nərimanovda ev axtaranlar üçün əla seçim: "City Garden"də faizsiz kreditlə mənzillər - "Kristal!"
Nərimanovda həm yaşamaq, həm də investisiya üçün uyğun mənzil axtarırsınız? "N.Nərimanov" metro stansiyasından cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən "City Garden Narimanov" layihəsində premium mənzillərin faizsiz kreditlə satışı davam edir.

Проект расположен в Ясамальском районе, рядом с Бакинским центром «ASAN xidmət» №3. Комплекс сочетает комфорт городской жизни с тихой и зелёной средой, а также обеспечивает удобный доступ к различным направлениям города.
В проекте «Park Yasamal» представлены различные варианты квартир: готовые квартиры, квартиры в стадии строительства и меблированные квартиры. Площадь квартир составляет от 55,46 кв.м до 120,47 кв.м. Доступны 2-, 3- и 4-комнатные квартиры, а также квартиры-студии.
Помимо государственной ипотеки, в проекте предусмотрены и другие условия покупки. Квартиры можно приобрести по внутренней рассрочке до 36 месяцев, банковскому кредиту сроком до 20 лет, а также по новой модели продаж компании «Покупай квартиру по частям». Эта модель позволяет приобрести жильё без процентов и без обязательных ежемесячных платежей.
Сумма НДС, уплаченная при первоначальном взносе при покупке квартиры, возвращается в течение 30 рабочих дней, что фактически снижает размер первоначального взноса.
На территории комплекса предусмотрены различные возможности для повседневного комфорта жителей: зоны отдыха вокруг озера, просторный зелёный парк, футбольное поле и частный детский сад. Территория оснащена круглосуточной системой видеонаблюдения, для жителей предусмотрена просторная парковка. Рядом с комплексом также расположены различные сервисы и объекты, необходимые для повседневной жизни.
Фасады зданий выполнены в современном архитектурном стиле с использованием долговечных материалов. В квартирах установлены панорамные окна от пола до потолка. Планировки квартир разработаны максимально эффективно без потери полезной площади. Также применены звуко- и теплоизоляционные решения, что создаёт более комфортную и энергоэффективную среду для проживания.
Квартиры передаются с полной отделкой и подключёнными коммунальными услугами. В ремонте используются материалы европейских брендов, а выбор материалов осуществляется с учётом вкуса покупателя.
Для получения более подробной информации о проекте и условиях продаж желающие могут посетить офис продаж проекта или позвонить по короткому номеру *1544.