"Kristal"ın Yasamal rayonunda yerləşən "Park Yasamal" yaşayış kompleksində dövlət ipotekasına yararlı mənzillər satışa çıxıb. Mənzillər alıcılara aşağı faiz dərəcəsi, uzunmüddətli ödəniş imkanları və tam təmirli şəkildə təqdim olunması ilə diqqət çəkir.
Layihə Yasamal rayonunda, 3 saylı Bakı "ASAN xidmət" mərkəzinin yaxınlığında yerləşir. Şəhərin müxtəlif istiqamətlərinə rahat çıxışı olan kompleksdə şəhər həyatının rahatlığı ilə sakit və yaşıl mühit bir araya gətirilib.
"Park Yasamal" layihəsində müxtəlif mənzil variantları təqdim olunur: Hazır, tikintisi davam edən və əşyalı mənzillər olmaqla, 55,46 kv.m-dən 120,47 kv.m-dək, 2, 3 və 4 otaqlı, həmçinin studiya mənzillər.
Layihədə dövlət ipotekası ilə yanaşı, digər satış şərtləri də mövcuddur. Mənzillər 36 ayadək daxili kredit, 20 ilədək bank krediti, eləcə də şirkətin yeni təqdim etdiyi "Evini hissə-hissə al" satış modeli ilə də təklif olunur. "Evini hissə-hissə al" modeli mənzilə aylıq öhdəliksiz və faizsiz şərtlərlə sahib olmaq imkanı yaradır.
Mənzil alışı zamanı edilən ilkin ödənişin ƏDV məbləği isə 30 iş günü ərzində geri qaytarılır, nəticədə ilkin ödəniş faktiki olaraq azalır.
Kompleksin ərazisində sakinlərin gündəlik rahatlığı üçün müxtəlif imkanlar yaradılıb. Göl ətrafı istirahət zonaları, geniş və yaşıl park sahəsi, futbol meydançası və özəl uşaq bağçası. Ərazi 24/7 kamera-nəzarət sistemi ilə təmin olunur, sakinlər üçün geniş avtodayanacaq mövcuddur. Kompleksin ətrafında isə gündəlik yaşayış üçün lazım olan xidmət və obyektlər yerləşir.
Binaların müasir memarlıq üslubunda olan fasadlarında uzunömürlü materiallardan istifadə olunub. Mənzillərdə döşəmədən tavana qədər panoram pəncərələr tətbiq edilib. Mənzillərin planlanması optimal və itkisiz şəkildə edilib, səs və istilik izolyasiyası tətbiq olunub ki, bu da həm komfort, həm də enerji baxımından daha səmərəli yaşayış mühiti yaradır.
Tam təmirli və kommunal xidmətlərlə birlikdə təhvil verilən mənzillərin təmirində Avropa brendlərinin materiallarından istifadə olunur. Təmir prosesi zamanı materialların seçimi alıcının zövqünə uyğun müəyyənləşdirilir.
Layihə və satış şərtləri haqqında daha ətraflı məlumat almaq istəyənlər layihənin satış ofisinə yaxınlaşa və ya *1544 qısa nömrəsinə zəng edə bilərlər.
Nərimanovda ev axtaranlar üçün əla seçim: "City Garden"də faizsiz kreditlə mənzillər - "Kristal!"
Nərimanovda həm yaşamaq, həm də investisiya üçün uyğun mənzil axtarırsınız? "N.Nərimanov" metro stansiyasından cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən "City Garden Narimanov" layihəsində premium mənzillərin faizsiz kreditlə satışı davam edir.

The project is located in the Yasamal district, near the Baku ASAN Service Center No. 3. The complex combines the convenience of city life with a quiet and green environment, while also offering easy access to different parts of the city.
The Park Yasamal project offers a variety of apartment options, including ready apartments, under-construction units, and furnished apartments. Apartment sizes range from 55.46 sq.m to 120.47 sq.m, including 2-, 3-, and 4-room apartments as well as studio units.
In addition to the state mortgage program, the project offers several other purchase options. Apartments are available with internal installment plans of up to 36 months, bank loans of up to 20 years, as well as the company’s newly introduced “Buy Your Home in Parts” sales model. This model allows buyers to own a home without monthly obligations and without interest.
The VAT amount paid with the initial payment when purchasing an apartment is refunded within 30 business days, effectively reducing the actual initial payment.
The complex also provides various amenities for residents’ everyday comfort. These include lakeside recreational areas, a spacious green park zone, a football field, and a private kindergarten. The area is secured with a 24/7 surveillance system, and a large parking area is available for residents. Additionally, various services and facilities required for daily living are located around the complex.
The buildings feature modern architectural facades made with durable materials. The apartments are designed with floor-to-ceiling panoramic windows. Layouts are optimized to avoid space loss, and sound and thermal insulation are applied, creating a more comfortable and energy-efficient living environment.
The apartments are delivered fully renovated and ready for utilities. Renovation works use materials from European brands, and during the renovation process the choice of materials is determined according to the buyer’s preferences.
For more detailed information about the project and sales conditions, interested individuals can visit the project’s sales office or call the *short number 1544.