Mənzil sahibi olmaq istəyənlərə şad xəbər: Biləcəridə 2 otaq studiya mənzillər satışa çıxdı - "Kristal"
Mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün gözlənilən fürsət gəldi! "Kristal"ın "Biləcəri" layihəsində tam təmirli, yeni mənzillər satışa çıxdı!
Sən də metroya yaxın, tam təmirli mənzil sahibi olmaq, üstəlik bunu 20% ilkin ödənişlə əldə etmək istəyirsənsə, "Biləcəri"də möhtəşəm fürsət səni gözləyir.
Sənə həm rahat, həm də funksional yaşayış təqdim edən bu mənzillər 55,88 kv.m sahəyə malikdir. Tam təmirli şəkildə təqdim olunan bu evləri cəmi 20% ilkin ödənişlə və 20 ilədək ipoteka şərtləri ilə əldə etmək mümkündür.
"Biləcəri” layihəsi yerləşdiyi ərazi ilə xüsusi üstünlük yaradır. Kompleks "Avtovağzal”metro stansiyasına avtomobillə cəmi 3 dəqiqəlik məsafədə yerləşir. Şoseyə və metroya bu qədər yaxın olmaq sənə gündəlik həyatında vaxt qazandırır, ictimai nəqliyyatdan rahat və sürətli istifadə imkanı yaradır.
Kompleks tam təmirli mənzillə yanaşı, tam bir kompleks həyat tərzi təqdim edir. Həyətində geniş park, uşaqlar üçün meydança və uşaq bağçası mövcuddur. Yaxınlıqda yerləşən 2 saylı tam orta məktəb isə ailələr üçün əlavə rahatlıq yaradır. Yeraltı dayanacaq avtomobillərin təhlükəsizliyini təmin edir, mühafizə xidməti və kamera nəzarət sistemi isə sənin və ailənin təhlükəsizliyini qoruyur. Burada yaşayaraq evindən uzaqlaşmadan bir çox gündəlik ehtiyaclarını rahatlıqla həll edə biləcəksən.
Mənzillər sakinlərə tam təmirli və bütün kommunal xidmətlərlə təmin olunmuş şəkildə təhvil veriləcək. Səs və istilik izolyasiyası isə komfortu daha da artırır. "Kristal” mənzillərin yalnız sahəsinə deyil, düzgün planlanmasına da xüsusi önəm verir. Buna görə də hər bir mənzil optimal və itkisiz planlama ilə inşa edilib ki, sən evində maksimum rahatlıq hiss edəsən.
Biləcəridə yaşıllığın əhatəsində öz evinə sahib olmaq üçün indi ən doğru zamandır. Fürsəti qaçırma, satış ofisinə yaxınlaş və yeni həyatına ilk addımı at!
Ünvan: Biləcəri qəsəbəsi, X.Natəvan küç 52C
Daşınmaz əmlaka yatırım etmək istəyənlər üçün yeni imkan – ƏTRAFLI
Daşınmaz əmlak uzun illərdir kapitalını qorumaq və dəyərləndirmək istəyənlərin diqqətində olan investisiya istiqamətlərindən biridir. 2026-cı ildə də Azərbaycanda daşınmaz əmlak bazarında artım tendensiyası davam edir və mütəxəssislər aktivin lokasiyası, investisiya potensialı və tələbinin onun gələcək dəyərində mühüm rol oynadığını qeyd edirlər

If you also want to own a fully renovated apartment close to the metro—and get it with just a 20% down payment—an amazing opportunity is waiting for you in Biləcəri.
These apartments, offering both comfort and functionality, have an area of 55.88 sq.m. Delivered fully renovated, they can be purchased with just a 20% down payment and mortgage terms of up to 20 years.
The “Biləcəri” project stands out with its advantageous location. The complex is only a 3-minute drive from the “Avtovağzal” metro station. Being so close to both the highway and the metro saves you time in your daily life and provides convenient and fast access to public transportation.
The complex offers not only fully renovated apartments but a complete lifestyle. It features a spacious park in the courtyard, a playground for children, and a kindergarten. The nearby Secondary School No. 2 provides added convenience for families. An underground parking facility ensures the safety of vehicles, while security services and a camera surveillance system protect you and your family. Living here, you’ll be able to comfortably meet many of your daily needs without leaving the area.
The apartments will be delivered fully renovated and equipped with all коммунal services. Sound and thermal insulation further enhance comfort. “Kristal” places special emphasis not only on the size of the apartments but also on smart planning. That’s why each unit is designed with optimal, efficient layouts so you can enjoy maximum comfort in your home.
Now is the perfect time to own your home in Biləcəri, surrounded by greenery. Don’t miss this opportunity—visit the sales office and take the first step toward your new life!