Mənzil sahibi olmaq istəyənlərə şad xəbər: Biləcəridə 2 otaq studiya mənzillər satışa çıxdı - "Kristal"
Mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün gözlənilən fürsət gəldi! "Kristal"ın "Biləcəri" layihəsində tam təmirli, yeni mənzillər satışa çıxdı!
Sən də metroya yaxın, tam təmirli mənzil sahibi olmaq, üstəlik bunu 20% ilkin ödənişlə əldə etmək istəyirsənsə, "Biləcəri"də möhtəşəm fürsət səni gözləyir.
Sənə həm rahat, həm də funksional yaşayış təqdim edən bu mənzillər 55,88 kv.m sahəyə malikdir. Tam təmirli şəkildə təqdim olunan bu evləri cəmi 20% ilkin ödənişlə və 20 ilədək ipoteka şərtləri ilə əldə etmək mümkündür.
"Biləcəri” layihəsi yerləşdiyi ərazi ilə xüsusi üstünlük yaradır. Kompleks "Avtovağzal”metro stansiyasına avtomobillə cəmi 3 dəqiqəlik məsafədə yerləşir. Şoseyə və metroya bu qədər yaxın olmaq sənə gündəlik həyatında vaxt qazandırır, ictimai nəqliyyatdan rahat və sürətli istifadə imkanı yaradır.
Kompleks tam təmirli mənzillə yanaşı, tam bir kompleks həyat tərzi təqdim edir. Həyətində geniş park, uşaqlar üçün meydança və uşaq bağçası mövcuddur. Yaxınlıqda yerləşən 2 saylı tam orta məktəb isə ailələr üçün əlavə rahatlıq yaradır. Yeraltı dayanacaq avtomobillərin təhlükəsizliyini təmin edir, mühafizə xidməti və kamera nəzarət sistemi isə sənin və ailənin təhlükəsizliyini qoruyur. Burada yaşayaraq evindən uzaqlaşmadan bir çox gündəlik ehtiyaclarını rahatlıqla həll edə biləcəksən.
Mənzillər sakinlərə tam təmirli və bütün kommunal xidmətlərlə təmin olunmuş şəkildə təhvil veriləcək. Səs və istilik izolyasiyası isə komfortu daha da artırır. "Kristal” mənzillərin yalnız sahəsinə deyil, düzgün planlanmasına da xüsusi önəm verir. Buna görə də hər bir mənzil optimal və itkisiz planlama ilə inşa edilib ki, sən evində maksimum rahatlıq hiss edəsən.
Biləcəridə yaşıllığın əhatəsində öz evinə sahib olmaq üçün indi ən doğru zamandır. Fürsəti qaçırma, satış ofisinə yaxınlaş və yeni həyatına ilk addımı at!
Ünvan: Biləcəri qəsəbəsi, X.Natəvan küç 52C
Daşınmaz əmlaka yatırım etmək istəyənlər üçün yeni imkan – ƏTRAFLI
Daşınmaz əmlak uzun illərdir kapitalını qorumaq və dəyərləndirmək istəyənlərin diqqətində olan investisiya istiqamətlərindən biridir. 2026-cı ildə də Azərbaycanda daşınmaz əmlak bazarında artım tendensiyası davam edir və mütəxəssislər aktivin lokasiyası, investisiya potensialı və tələbinin onun gələcək dəyərində mühüm rol oynadığını qeyd edirlər

Если ты тоже хочешь стать владельцем полностью отремонтированной квартиры рядом с метро и приобрести её всего с 20% первоначальным взносом, в Биледжари тебя ждёт отличная возможность.
Эти квартиры, предлагающие как комфорт, так и функциональность, имеют площадь 55,88 кв.м. Полностью отремонтированные, они доступны с первоначальным взносом всего 20% и ипотекой сроком до 20 лет.
Проект «Biləcəri» выделяется своим выгодным расположением. Комплекс находится всего в 3 минутах езды на автомобиле от станции метро «Автовокзал». Такая близость к шоссе и метро экономит ваше время в повседневной жизни и обеспечивает удобный и быстрый доступ к общественному транспорту.
Комплекс предлагает не только полностью отремонтированные квартиры, но и полноценный образ жизни. Во дворе есть просторный парк, детская площадка и детский сад. Расположенная поблизости средняя школа №2 создаёт дополнительное удобство для семей. Подземная парковка обеспечивает безопасность автомобилей, а служба охраны и система видеонаблюдения защищают вас и вашу семью. Проживая здесь, вы сможете с лёгкостью решать многие повседневные задачи, не покидая территорию комплекса.
Квартиры будут сданы жителям полностью отремонтированными и обеспеченными всеми коммунальными услугами. Звуко- и теплоизоляция дополнительно повышают уровень комфорта. «Kristal» уделяет особое внимание не только площади квартир, но и их грамотной планировке. Поэтому каждая квартира построена с оптимальной и эффективной планировкой, чтобы вы могли ощущать максимальный комфорт в своём доме.
Сейчас самое подходящее время, чтобы стать владельцем жилья в Биледжари, в окружении зелени. Не упустите возможность — посетите офис продаж и сделайте первый шаг к новой жизни!