"Kristal"ın Sumqayıtda inşa etdiyi "Yeni Sumqayıt" yaşayış kompleksi, şəhərin girişində, Sülh küçəsində yerləşir. Bu layihədaha çox əlçatan qiymətləri və qısa müddətdə təhvil veriləcək tam təmirli mənzilləri ilə fərqlənir. Kompleksdə 35,08 kv.m-dən 86,06 kv.m-ə qədər studiyaolmaqla, 1, 2 və 3 otaqlı mənzillər satışdadır. Bu mənzillərə20% ilkin ödəniş və aylıq 423 ₼-dan başlayan qiymətlərləsahib olmaq mümkündür! Layihədə qısamüddətli ödənişistəyənlər üçün isə 36 ayadək daxili kredit imkanı təqdim olunur.
Layihə ərazisində uşaq əyləncə zonaları, geniş yaşıllıqlar, çoxillik ağaclardan ibarət parklar və istirahət zonaları nəzərdə tutulub. Mənzillər tam təmirli, keyfiyyətli materiallarla, tam kommunal təminatla təhvil veriləcək. Mənzil sahibi olmaq istəyənlər layihələrin satış ofisinəyaxınlaşaraq tikinti ərazisi ilə tanış ola, 15%-dən başlayan ilkinödəniş imkanlarını hesablada, fərdi təkliflərlə tanış ola və bütünsuallarına cavab tapa bilərlər.
Dənizkənarında müasir yaşam: "Sahil Park Sumqayıt" Sumqayıt bulvarında, Dənizkənarı Parkda, "Göyərçin" heykəlinin yaxınlığında yerləşən "Sahil Park Sumqayıt"yaşayış kompleksi şəhərin ən perspektivli layihələrindən birihesab olunur. Kompleksin ilk üç mərhələsi artıq tam təhvil verilib, hazırda layihənin dördüncü mərhələsi üzrə tikinti işləri davam edir və mənzillərin satışı aktiv şəkildə həyata keçirilir.
Layihə çərçivəsində 48,9 kv.m-dən 152,39 kv.m-ə qədər, studiyaolmaqla, 2, 3, 4 otaqlı, müxtəlif planlı mənzillər təqdim olunur. Mənzillər 16 871 manatdan başlayan ilkin ödənişlə, 20 ilədəkipoteka ilə satışdadır. 36 ayadək daxili kredit imkanı da mövcuddur. https://youtu.be/Me6Ozx-gi9U?si=ChFjP26tlQXMr0v2 Müasir memarlıq üslubunda inşa edilən kompleks möhtəşəmfasadı, geniş həyəti, uşaqlar üçün oyun zonaları, özəl məktəb, yaxınlığındakı restoran və iaşə obyektləri ilə sakinlərin gündəlikhəyat ehtiyaclarını tam şəkildə təmin etməyi hədəfləyir. Bununlayanaşı, layihədə geniş və təhlükəsiz avtodayanacaq da nəzərdətutulub. Mənzillər tam təmirli və bütün kommunal xidmətlərlətəchiz olunmuş vəziyyətdə təhvil veriləcək.
Alıcılar "Sahil Park Sumqayıt"ın satış ofisinə yaxınlaşaraqtikinti ərazisini yerində görmək, fərdi təkliflərlə tanış olmaq vəöz büdcəsinə uyğun ödəniş planı seçmək imkanına malikdirlər.

The “Yeni Sumqayıt” residential complex built by “Kristal” in Sumqayıt is located at the entrance of the city, on Sülh Street. This project stands out for its more affordable prices and fully renovated apartments to be delivered in a short period. The complex offers studio, 1-, 2-, and 3-room apartments ranging from 35.08 sq.m to 86.06 sq.m. These apartments can be purchased with a 20% down payment and monthly payments starting from 423 ₼! For those who prefer short-term payment plans, an internal credit option for up to 36 months is available.
The project area includes children’s entertainment zones, large green spaces, parks with perennial trees, and recreation areas. The apartments will be delivered fully renovated, with high-quality materials and complete utility infrastructure. Those who wish to own an apartment can visit the project’s sales office to explore the construction site, calculate down payment options starting from 15%, learn about personalized offers, and get answers to all their questions.
Modern seaside living: The “Sahil Park Sumqayıt” residential complex, located on the Sumqayıt Boulevard, in the Seaside Park, near the “Göyərçin” monument, is considered one of the city’s most promising projects. The first three phases of the complex have already been fully delivered, while construction of the fourth phase continues, and apartment sales are actively ongoing.
The project offers studio, 2-, 3-, and 4-room apartments with various layouts, ranging from 48.9 sq.m to 152.39 sq.m. The apartments are available with a minimum down payment of 16,871 AZN, through mortgages of up to 20 years. An internal credit option for up to 36 months is also available.
YouTube link: https://youtu.be/Me6Ozx-gi9U?si=ChFjP26tlQXMr0v2
Built in a modern architectural style, the complex aims to fully meet residents’ daily needs with its impressive façade, spacious courtyard, children’s playgrounds, private school, and nearby restaurants and service facilities. Additionally, the project includes a large and secure parking area. The apartments will be delivered fully renovated and equipped with all utility services.
Buyers can visit the sales office of “Sahil Park Sumqayıt” to see the construction area in person, review personalized offers, and choose a payment plan that fits their budget.
Sahil Park: Sumqayıt Seaside Park, next to the Göyərçin monument
Yeni Sumqayıt: Sumqayıt city, Sülh Street
Contact: *1544
Ready-to-move-in, fully renovated apartments in Yasamal with affordable mortgage options – "Kristal"!