"Kristal"ın Sumqayıtda inşa etdiyi "Yeni Sumqayıt" yaşayış kompleksi, şəhərin girişində, Sülh küçəsində yerləşir. Bu layihədaha çox əlçatan qiymətləri və qısa müddətdə təhvil veriləcək tam təmirli mənzilləri ilə fərqlənir. Kompleksdə 35,08 kv.m-dən 86,06 kv.m-ə qədər studiyaolmaqla, 1, 2 və 3 otaqlı mənzillər satışdadır. Bu mənzillərə20% ilkin ödəniş və aylıq 423 ₼-dan başlayan qiymətlərləsahib olmaq mümkündür! Layihədə qısamüddətli ödənişistəyənlər üçün isə 36 ayadək daxili kredit imkanı təqdim olunur.
Layihə ərazisində uşaq əyləncə zonaları, geniş yaşıllıqlar, çoxillik ağaclardan ibarət parklar və istirahət zonaları nəzərdə tutulub. Mənzillər tam təmirli, keyfiyyətli materiallarla, tam kommunal təminatla təhvil veriləcək. Mənzil sahibi olmaq istəyənlər layihələrin satış ofisinəyaxınlaşaraq tikinti ərazisi ilə tanış ola, 15%-dən başlayan ilkinödəniş imkanlarını hesablada, fərdi təkliflərlə tanış ola və bütünsuallarına cavab tapa bilərlər.
Dənizkənarında müasir yaşam: "Sahil Park Sumqayıt" Sumqayıt bulvarında, Dənizkənarı Parkda, "Göyərçin" heykəlinin yaxınlığında yerləşən "Sahil Park Sumqayıt"yaşayış kompleksi şəhərin ən perspektivli layihələrindən birihesab olunur. Kompleksin ilk üç mərhələsi artıq tam təhvil verilib, hazırda layihənin dördüncü mərhələsi üzrə tikinti işləri davam edir və mənzillərin satışı aktiv şəkildə həyata keçirilir.
Layihə çərçivəsində 48,9 kv.m-dən 152,39 kv.m-ə qədər, studiyaolmaqla, 2, 3, 4 otaqlı, müxtəlif planlı mənzillər təqdim olunur. Mənzillər 16 871 manatdan başlayan ilkin ödənişlə, 20 ilədəkipoteka ilə satışdadır. 36 ayadək daxili kredit imkanı da mövcuddur. https://youtu.be/Me6Ozx-gi9U?si=ChFjP26tlQXMr0v2 Müasir memarlıq üslubunda inşa edilən kompleks möhtəşəmfasadı, geniş həyəti, uşaqlar üçün oyun zonaları, özəl məktəb, yaxınlığındakı restoran və iaşə obyektləri ilə sakinlərin gündəlikhəyat ehtiyaclarını tam şəkildə təmin etməyi hədəfləyir. Bununlayanaşı, layihədə geniş və təhlükəsiz avtodayanacaq da nəzərdətutulub. Mənzillər tam təmirli və bütün kommunal xidmətlərlətəchiz olunmuş vəziyyətdə təhvil veriləcək.
Alıcılar "Sahil Park Sumqayıt"ın satış ofisinə yaxınlaşaraqtikinti ərazisini yerində görmək, fərdi təkliflərlə tanış olmaq vəöz büdcəsinə uyğun ödəniş planı seçmək imkanına malikdirlər.

Жилой комплекс «Yeni Sumqayıt», построенный компанией «Kristal» в Сумгайыте, расположен на въезде в город, на улице Сюльх. Проект отличается более доступными ценами и полностью отремонтированными квартирами, которые будут сданы в короткие сроки. В комплексе представлены студии, а также 1-, 2- и 3-комнатные квартиры площадью от 35,08 кв.м до 86,06 кв.м. Эти квартиры можно приобрести с первоначальным взносом 20% и ежемесячными платежами от 423 ₼! Для тех, кто предпочитает краткосрочные варианты оплаты, предусмотрена возможность внутреннего кредита сроком до 36 месяцев.
На территории проекта предусмотрены детские игровые зоны, обширные зелёные насаждения, парки с многолетними деревьями и зоны отдыха. Квартиры будут сдаваться с полной отделкой, выполненной из качественных материалов, и с полной коммунальной инфраструктурой. Желающие приобрести квартиру могут посетить офис продаж проекта, ознакомиться со строительной площадкой, рассчитать варианты первоначального взноса от 15%, узнать о персональных предложениях и получить ответы на все вопросы.
Современная жизнь у моря: Жилой комплекс «Sahil Park Sumqayıt», расположенный на Сумгайытском бульваре, в Приморском парке, рядом с памятником «Göyərçin», считается одним из самых перспективных проектов города. Первые три очереди комплекса уже полностью сданы, в настоящее время продолжаются строительные работы по четвёртой очереди, и продажа квартир активно продолжается.
В рамках проекта предлагаются студии, а также 2-, 3- и 4-комнатные квартиры различных планировок площадью от 48,9 кв.м до 152,39 кв.м. Квартиры можно приобрести с минимальным первоначальным взносом 16 871 манат по ипотеке сроком до 20 лет. Также доступен внутренний кредит сроком до 36 месяцев.
YouTube ссылка: https://youtu.be/Me6Ozx-gi9U?si=ChFjP26tlQXMr0v2
Комплекс, построенный в современном архитектурном стиле, призван полностью удовлетворить ежедневные потребности жителей благодаря своему впечатляющему фасаду, просторному двору, детским игровым площадкам, частной школе, близлежащим ресторанам и объектам обслуживания. Кроме того, проект предусматривает просторную и безопасную парковку. Квартиры будут сданы с полной отделкой и обеспечены всеми коммунальными услугами.
Покупатели могут посетить офис продаж «Sahil Park Sumqayıt», чтобы увидеть строительную площадку, ознакомиться с персональными предложениями и выбрать подходящий план оплаты.