Bu layihədən mənzil almaq istəyənlər üçün müxtəlif ölçüyə və plana malik mənzil seçimləri mövcuddur. Şərtlər sadə, seçim isə müxtəlifdir. Məsələn, 2 otaq studiya, 42,49 m² mənzilə cəmi 18 165 manat, 2 otaq, 55,54 m² mənzil üçün isə 22 078 manat ilkin ödəniş kifayətdir. Daha yüksək kvadratlı mənzillər üçün də sərfəli şərtlər mövcuddur.
Kompleksdə hazır və inşası davam edən binalarda 37,86 m²-dən 120,47 m²-ə qədər 2, 3, 4 otaqlı və studiya tipli mənzillər də satışdadır.
“Park Yasamal” yaşayış kompleksi Yasamal rayonunda, 3 saylı Bakı “ASAN xidmət” mərkəzinə yaxın, əsas yollara rahat çıxışı olan əlverişli ərazidə yerləşir. Burada şəhərin dinamik həyatı ilə təbiətin sakitliyini bir arada yaşamaq mümkündür.
Böyük bir kompleksin davamı olaraq inşa edilən “Park Yasamal”da sakinlərin gündəlik həyatda ehtiyac duyduğu hər şey bir aradadır: 5 hektarlıq yaşıllıq ərazini əhatə edən geniş park, gölətrafı bulvar, kompleks daxilində fəaliyyət göstərəcək məktəb və bağça, fitnes mərkəzi, xəstəxana, supermarketlər və müxtəlif iaşə obyektləri sakinlərin həyatını daha rahat və balanslı edəcək.
Binaların memarlıq görünüşündə estetik detallar qədər sakinlərin komfortu və enerji qənaəti də əsas önəmdə tutulub. “Park Yasamal”da istifadə olunan daş yunu izolyasiyası mənzillərdə həm yayda sərinlik, həm qışda istilik saxlayaraq optimal temperaturu qoruyur və enerji itkisini minimuma endirir. Bu da sakinlərə kommunal xərclərə qənaət imkanı yaradır.
Bundan əlavə, burada səs-küy problemi də aradan qaldırılıb: mənzillər arası divarlar və döşəmə-tavan arası xüsusi izolyasiya materialı ilə işlənilir, beləliklə, səs keçiricilik demək olar ki, sıfıra endirilir. Həmçinin, qapalı avtodayanacaqda hər bir mənzil sahibi üçün ayrıca yer nəzərdə tutulub.
Kompleksdəki bütün mənzillər tam təmirli təhvil verilir. Təmir zamanı beynəlxalq keyfiyyət standartlarına cavab verən Avropa brendlərindən istifadə edilir. Mənzilləri nağd və ya 15%-dən başlayan ilkin ödənişlə 20 ilədək ipoteka krediti ilə əldə edə bilərsiniz. Layihənin satış ofisinə yaxınlaşmaqla mənzillərlə və satış şərtləri ilə yerindəcə tanış ola bilərsiniz.
Ünvan: Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Müstəqillik küçəsi (3 saylı Bakı "ASAN Xidmət" mərkəzinin arxası)
Həyət evinin rahatlığı, yoxsa bina evinin üstünlükləri?
Bina evində şəxsi bağçalı mənzil almaq mümkündürmü? Şəhərin mərkəzində yaşayaraq özünə məxsus bağçaya sahib olmaq çoxlarının arzusudur. Məhz buna görə bağçalı mənzillər son illər alıcıların ən çox maraq göstərdiyi seçimlərdən birinə çevrilib.

Для желающих приобрести квартиру в данном проекте предлагаются различные планировки и площади. Условия простые, а выбор — широкий. Например, для приобретения 2-комнатной студии площадью 42,49 м² достаточно внести первоначальный взнос всего 18 165 манат, а для 2-комнатной квартиры площадью 55,54 м² — 22 078 манат. Также предусмотрены выгодные условия для квартир большей площади.
В готовых и строящихся корпусах комплекса в продаже имеются квартиры-студии, а также 2-, 3- и 4-комнатные квартиры площадью от 37,86 м² до 120,47 м².
Жилой комплекс «Park Yasamal» расположен в Ясамальском районе, рядом с центром «ASAN xidmət» №3 в Баку, в удобном месте с легким доступом к основным дорогам. Здесь можно наслаждаться одновременно динамичной городской жизнью и спокойствием природы.
Как продолжение большого комплекса, «Park Yasamal» предлагает всё необходимое для повседневной жизни: парк площадью 5 гектаров, бульвар у озера, школу и детский сад на территории комплекса, фитнес-центр, больницу, супермаркеты и различные заведения питания — всё для комфортной и сбалансированной жизни жителей.
В архитектуре зданий внимание уделено не только эстетике, но и комфорту и энергоэффективности. Используемая в «Park Yasamal» каменная вата помогает сохранять прохладу летом и тепло зимой, поддерживая оптимальную температуру и минимизируя энергопотери. Это также позволяет экономить на коммунальных расходах.
Кроме того, полностью устранена проблема шума: стены между квартирами и перекрытия выполнены со специальной шумоизоляцией, благодаря чему звукоизоляция практически идеальная. Также каждому владельцу квартиры предоставляется отдельное место на крытой парковке.
Все квартиры в комплексе сдаются с полным ремонтом. При отделке используются европейские бренды, соответствующие международным стандартам качества. Квартиры можно приобрести за наличные или в ипотеку до 20 лет с первоначальным взносом от 15%. Посетив офис продаж, вы можете ознакомиться с квартирами и условиями покупки.