Bu layihədən mənzil almaq istəyənlər üçün müxtəlif ölçüyə və plana malik mənzil seçimləri mövcuddur. Şərtlər sadə, seçim isə müxtəlifdir. Məsələn, 2 otaq studiya, 42,49 m² mənzilə cəmi 18 165 manat, 2 otaq, 55,54 m² mənzil üçün isə 22 078 manat ilkin ödəniş kifayətdir. Daha yüksək kvadratlı mənzillər üçün də sərfəli şərtlər mövcuddur.
Kompleksdə hazır və inşası davam edən binalarda 37,86 m²-dən 120,47 m²-ə qədər 2, 3, 4 otaqlı və studiya tipli mənzillər də satışdadır.
“Park Yasamal” yaşayış kompleksi Yasamal rayonunda, 3 saylı Bakı “ASAN xidmət” mərkəzinə yaxın, əsas yollara rahat çıxışı olan əlverişli ərazidə yerləşir. Burada şəhərin dinamik həyatı ilə təbiətin sakitliyini bir arada yaşamaq mümkündür.
Böyük bir kompleksin davamı olaraq inşa edilən “Park Yasamal”da sakinlərin gündəlik həyatda ehtiyac duyduğu hər şey bir aradadır: 5 hektarlıq yaşıllıq ərazini əhatə edən geniş park, gölətrafı bulvar, kompleks daxilində fəaliyyət göstərəcək məktəb və bağça, fitnes mərkəzi, xəstəxana, supermarketlər və müxtəlif iaşə obyektləri sakinlərin həyatını daha rahat və balanslı edəcək.
Binaların memarlıq görünüşündə estetik detallar qədər sakinlərin komfortu və enerji qənaəti də əsas önəmdə tutulub. “Park Yasamal”da istifadə olunan daş yunu izolyasiyası mənzillərdə həm yayda sərinlik, həm qışda istilik saxlayaraq optimal temperaturu qoruyur və enerji itkisini minimuma endirir. Bu da sakinlərə kommunal xərclərə qənaət imkanı yaradır.
Bundan əlavə, burada səs-küy problemi də aradan qaldırılıb: mənzillər arası divarlar və döşəmə-tavan arası xüsusi izolyasiya materialı ilə işlənilir, beləliklə, səs keçiricilik demək olar ki, sıfıra endirilir. Həmçinin, qapalı avtodayanacaqda hər bir mənzil sahibi üçün ayrıca yer nəzərdə tutulub.
Kompleksdəki bütün mənzillər tam təmirli təhvil verilir. Təmir zamanı beynəlxalq keyfiyyət standartlarına cavab verən Avropa brendlərindən istifadə edilir. Mənzilləri nağd və ya 15%-dən başlayan ilkin ödənişlə 20 ilədək ipoteka krediti ilə əldə edə bilərsiniz. Layihənin satış ofisinə yaxınlaşmaqla mənzillərlə və satış şərtləri ilə yerindəcə tanış ola bilərsiniz.
Ünvan: Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Müstəqillik küçəsi (3 saylı Bakı "ASAN Xidmət" mərkəzinin arxası)
Həyət evinin rahatlığı, yoxsa bina evinin üstünlükləri?
Bina evində şəxsi bağçalı mənzil almaq mümkündürmü? Şəhərin mərkəzində yaşayaraq özünə məxsus bağçaya sahib olmaq çoxlarının arzusudur. Məhz buna görə bağçalı mənzillər son illər alıcıların ən çox maraq göstərdiyi seçimlərdən birinə çevrilib.

Fully renovated apartments in Yasamal with initial payments starting from just 18,165 AZN – "Kristal!"
Apartment sales continue in "Kristal"'s "Park Yasamal" project with initial payments starting from 15%.
There are various apartment options with different layouts and sizes for those who wish to buy a home from this project. The terms are simple, and the choices are diverse. For example, a 2-room studio apartment of 42.49 m² requires an initial payment of only 18,165 AZN, while for a 2-room 55.54 m² apartment, 22,078 AZN is enough. Affordable options are also available for larger apartments.
In ready and under-construction buildings within the complex, 2-, 3-, 4-room and studio-type apartments ranging from 37.86 m² to 120.47 m² are available for sale.
The "Park Yasamal" residential complex is located in Yasamal district, near the Baku "ASAN xidmət" center No. 3, in a convenient area with easy access to main roads. Here, you can enjoy both the dynamic city life and the tranquility of nature.
As an extension of a large complex, "Park Yasamal" offers everything residents need for daily life in one place: a large park covering 5 hectares of green space, a lakeside boulevard, a school and kindergarten inside the complex, a fitness center, hospital, supermarkets, and various dining facilities — all designed to make life easier and balanced for residents.
In the architectural design of the buildings, both aesthetic details and residents’ comfort and energy efficiency were prioritized. The mineral wool insulation used in "Park Yasamal" helps maintain cooling in summer and warmth in winter, preserving the optimal temperature and minimizing energy loss. This also allows residents to save on utility costs.
Additionally, the noise issue has been eliminated: walls between apartments and floor-ceiling structures are equipped with special insulation materials, thus noise transmission is reduced nearly to zero. Also, each apartment owner has a dedicated parking space in the underground parking area.
All apartments in the complex are delivered fully renovated. European brands meeting international quality standards are used during the renovation. You can purchase the apartments with cash or through a mortgage loan for up to 20 years with an initial payment starting from 15%. By visiting the sales office, you can explore the apartments and purchase terms in person.