Yeni ev üçün uzun müddət gözləmək istəməyənlər, mənzilini alıb dərhal köçmək istəyənlər üçün "Kristal"dan yaxşı xəbər var!
"N.Nərimanov" metro stansiyasına qısa məsafədə yerləşən "City Garden Narimanov"da 58,84 m²-dən 169,74 m²-ə qədər, 2, 3, 4 otaq və studiya mənzillər artıq hazırdır. Xüsusilə yeni ailə qurmaq istəyənlər, kirayədən çıxmaq istəyənlər və ya investisiya edib dərhal qazanc əldə etməyi planlayanlar üçün hazır mənzillər ən rahat və risksiz seçimdir.
Bununla yanaşı, layihədə tikintisi davam edən mənzillər də təqdim olunur. Bu mənzillər isə 59,65 m²-dən 108,77 m²-ə qədər, 2 və 3 otaq, eləcə də studiya tiplidir. Bu mənzillər daha sərfəli qiymətə ev sahibi olmaq imkanı ilə yanaşı, gələcəkdə dəyər artımı baxımından da yaxşı investisiya hesab olunur.
Hazır mənzillər üçün ilkin ödəniş 30%, tikintisi davam edən mənzillər üçün isə 20% olmaqla, 20 ilədək ipoteka imkanı təqdim olunur. Bundan əlavə, 30% ilkin ödənişlə 36 ayadək daxili kreditdən də yararlana bilərsiniz.
Təmir zamanı istifadə olunan materiallar isə layihənin premium səviyyəsini açıq şəkildə göstərir: Almaniyanın "HARO" parketləri, İtaliyanın "GEWISS" elektrik açarları, yanmayan "Prysmian" kabelləri, divarlarda "Zambaiti Parati" divar kağızları, hamam aksesuarlarında "GROHE", ümumi və sanitar sahələrdə isə "Infinity" keramoqranitləri.
17,4 hektarlıq geniş və yaşıllıqla zəngin ərazidə yerləşən meqa layihədə sakinlərin rahatlığı üçün hər detal düşünülüb. Səs və istilik izolyasiyası, mərkəzi istilik sistemi, yaxın zamanda açılacaq mall və fitness zonası, həmçinin layihə daxilində fəaliyyət göstərəcək LANDAU School gündəlik həyatı daha komfortlu edir.
Əgər sən də vaxt itirmədən yeni evinə köçmək istəyirsənsə, qərarı çox gecikdirmədən layihənin satış ofisinə yaxınlaşa və ya *1544 nömrəsinə zəng edərək ətraflı məlumat ala bilərsən.

For those who don’t want to wait long for a new home and prefer to buy an apartment and move in immediately, there is good news from “Kristal”!
Located a short distance from the “N. Narimanov” metro station, ready apartments are now available in “City Garden Narimanov,” ranging from 58.84 m² to 169.74 m², including 2-, 3-, 4-room, and studio options.
These ready-to-move-in apartments are an ideal and risk-free choice, especially for those planning to start a new family, move out of rental housing, or invest and begin earning immediately.
In addition, apartments currently under construction are also available in the project. These units range from 59.65 m² to 108.77 m² and include 2- and 3-room as well as studio layouts. They offer a more affordable opportunity to own a home and are also considered a strong investment due to their future value growth potential.
For ready apartments, a 30% down payment is required, while for those under construction, it starts from 20%, with mortgage options available for up to 20 years. Additionally, with a 30% down payment, you can benefit from in-house financing for up to 36 months.
The materials used during finishing clearly reflect the premium level of the project: German “HARO” parquet flooring, Italian “GEWISS” electrical switches, non-flammable “Prysmian” cables, “Zambaiti Parati” wallpapers on the walls, “GROHE” bathroom accessories, and “Infinity” porcelain tiles in common and sanitary areas.
Located on a spacious 17.4-hectare green area, this mega project has been designed with every detail in mind to ensure residents’ comfort. Sound and thermal insulation, a central heating system, a mall and fitness zone opening soon, as well as the LANDAU School operating within the complex, all contribute to a more comfortable everyday life.
If you also want to move into your new home without wasting time, don’t delay your decision—visit the project’s sales office or call *1544 for more detailed information.