"City Garden Narimanov"da 36 ayadək faizsiz kreditlə premium mənzil satışları davam edir – "Kristal!"
"Kristal"ın "City Garden Narimanov" premium yaşayış kompleksində 36 ayadək faizsiz kreditlə tam təmirli mənzil sahibi olmaq imkanı davam edir.
Təhvilə yaxın və bünövrə mərhələdə təqdim olunan premium mənzillərdən bu gün seçim edərək həm büdcənizə uyğun ödəniş planı qurmaq, həm də şəhərin ən əlverişli nöqtələrindən birində yaşamaq imkanınız var. Bunun üçün satış ofisinə yaxınlaşa, əlavə məlumat üçün isə *1544 nömrəsinə zəng edə bilərsiniz.
"City Garden Narimanov"da mənzillər premium təmirli şəkildə təhvil verilir və təmir işlərində tanınmış brendlərin məhsullarından istifadə olunur. Mənzillərin döşəməsində Almaniya istehsalı HARO parketləri, elektrik açarlarında İtaliyanın GEWISS brendi, kabel sistemlərində İtaliya istehsalı Prysmian yanmayan kabelləri tətbiq edilir. Divarlarda Zambaiti Parati brendinin divar kağızları, hamam aksesuarlarında Almaniyanın GROHE brendi, sanitar və ümumi sahələrdə isə İtaliyanın Infinity brendinin keramoqranitlərindən istifadə olunur. Bu detallar layihənin premium standartını real keyfiyyətlə təsdiqləyir.
N.Nərimanov metro stansiyasından cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən bu meqa kompleksdə artıq abadlıq işləri yekunlaşmaq üzrədir və burada iaşə obyektləri, mall, oyun meydançaları, məktəb və bağça kimi gündəlik ehtiyacları qarşılayan infrastruktur formalaşaraq sakinlərə tam şəhər içi rahatlıq təmin edir.
Layihədə 57–170 m² aralığında 2, 3 və 4 otaq, eləcə də studiya mənzillər həm 36 ayadək faizsiz daxili kredit, həm də 20 ilədək ipoteka şərtləri ilə satışdadır.
"City Garden Narimanov"da mənzil planlamaları daha çox faydalı sahə təqdim edərək alıcıya real qənaət imkanı yaradır, tikinti isə müasir və etibarlı texnologiyalarla aparıldığı üçün bina həm təhlükəsizlik, həm də keyfiyyət baxımından seçilir. Premium pəncərələr, yüksək səviyyəli izolyasiya, müasir mühəndislik sistemləri və keyfiyyətli təmir materialları kompleksin ümumi standartını yüksəldir və "City Garden Narimanov"u yaşayış layihələri arasında fərqləndirir.
Faizsiz kreditlə premium mənzil sahibi olmaq fürsətini qaçırmayın, mənzillərlə tanış olmaq üçün layihənin Nərimanov rayonunda yerləşən satış ofisinə yaxınlaşa bilərsiniz.

Выбрав сегодня премиальные квартиры, представленные как на стадии, близкой к сдаче, так и на этапе фундамента, вы сможете сформировать удобный для бюджета график платежей и получить возможность жить в одной из самых удобных локаций города. Для этого вы можете посетить офис продаж или позвонить по номеру *1544 для получения дополнительной информации.
Квартиры в "City Garden Narimanov" сдаются с премиальной отделкой, при выполнении ремонта используются материалы известных брендов. Для напольных покрытий применяются паркетные покрытия HARO немецкого производства, в электрических выключателях используется итальянский бренд GEWISS, а в кабельных системах — огнестойкие кабели Prysmian итальянского производства. На стенах используются обои бренда Zambaiti Parati, в ванных аксессуарах — немецкий бренд GROHE, а в санитарных и общественных зонах — керамогранит итальянского бренда Infinity. Эти детали подтверждают премиальный стандарт проекта реальным качеством.
Расположенный всего в 5 минутах от станции метро Н. Нариманов, этот мега-комплекс находится на завершающей стадии благоустройства. Здесь формируется инфраструктура, обеспечивающая повседневные потребности — объекты общественного питания, торговый центр, игровые площадки, школа и детский сад, создавая для жителей полный комфорт городской жизни.
В проекте представлены студии, а также 2-, 3- и 4-комнатные квартиры площадью от 57 до 170 м², доступные как на условиях внутренней беспроцентной рассрочки до 36 месяцев, так и по ипотечным программам сроком до 20 лет.
Планировки квартир в "City Garden Narimanov" предусматривают больше полезной площади, обеспечивая покупателям реальную экономию, а строительство ведётся с применением современных и надёжных технологий, благодаря чему здание выделяется высоким уровнем безопасности и качества. Премиальные окна, высокий уровень изоляции, современные инженерные системы и качественные отделочные материалы повышают общий стандарт комплекса и выделяют "City Garden Narimanov" среди других жилых проектов.
Не упустите возможность приобрести премиальную квартиру на условиях беспроцентной рассрочки — для ознакомления с квартирами вы можете посетить офис продаж проекта, расположенный в Наримановском районе.