"City Garden Narimanov"da 36 ayadək faizsiz kreditlə premium mənzil satışları davam edir – "Kristal!"
"Kristal"ın "City Garden Narimanov" premium yaşayış kompleksində 36 ayadək faizsiz kreditlə tam təmirli mənzil sahibi olmaq imkanı davam edir.
Təhvilə yaxın və bünövrə mərhələdə təqdim olunan premium mənzillərdən bu gün seçim edərək həm büdcənizə uyğun ödəniş planı qurmaq, həm də şəhərin ən əlverişli nöqtələrindən birində yaşamaq imkanınız var. Bunun üçün satış ofisinə yaxınlaşa, əlavə məlumat üçün isə *1544 nömrəsinə zəng edə bilərsiniz.
"City Garden Narimanov"da mənzillər premium təmirli şəkildə təhvil verilir və təmir işlərində tanınmış brendlərin məhsullarından istifadə olunur. Mənzillərin döşəməsində Almaniya istehsalı HARO parketləri, elektrik açarlarında İtaliyanın GEWISS brendi, kabel sistemlərində İtaliya istehsalı Prysmian yanmayan kabelləri tətbiq edilir. Divarlarda Zambaiti Parati brendinin divar kağızları, hamam aksesuarlarında Almaniyanın GROHE brendi, sanitar və ümumi sahələrdə isə İtaliyanın Infinity brendinin keramoqranitlərindən istifadə olunur. Bu detallar layihənin premium standartını real keyfiyyətlə təsdiqləyir.
N.Nərimanov metro stansiyasından cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən bu meqa kompleksdə artıq abadlıq işləri yekunlaşmaq üzrədir və burada iaşə obyektləri, mall, oyun meydançaları, məktəb və bağça kimi gündəlik ehtiyacları qarşılayan infrastruktur formalaşaraq sakinlərə tam şəhər içi rahatlıq təmin edir.
Layihədə 57–170 m² aralığında 2, 3 və 4 otaq, eləcə də studiya mənzillər həm 36 ayadək faizsiz daxili kredit, həm də 20 ilədək ipoteka şərtləri ilə satışdadır.
"City Garden Narimanov"da mənzil planlamaları daha çox faydalı sahə təqdim edərək alıcıya real qənaət imkanı yaradır, tikinti isə müasir və etibarlı texnologiyalarla aparıldığı üçün bina həm təhlükəsizlik, həm də keyfiyyət baxımından seçilir. Premium pəncərələr, yüksək səviyyəli izolyasiya, müasir mühəndislik sistemləri və keyfiyyətli təmir materialları kompleksin ümumi standartını yüksəldir və "City Garden Narimanov"u yaşayış layihələri arasında fərqləndirir.
Faizsiz kreditlə premium mənzil sahibi olmaq fürsətini qaçırmayın, mənzillərlə tanış olmaq üçün layihənin Nərimanov rayonunda yerləşən satış ofisinə yaxınlaşa bilərsiniz.

By choosing from premium apartments offered both at near-handover and foundation stages today, you can create a payment plan that fits your budget and enjoy living in one of the city’s most convenient locations. For this, you can visit the sales office or call *1544 for more information.
Apartments at "City Garden Narimanov" are delivered with premium renovation, using products from well-known brands. German-made HARO parquet flooring is used on the floors, Italy’s GEWISS brand for electrical switches, and Italy-produced Prysmian fire-resistant cables for cable systems. Zambaiti Parati brand wallpapers are applied on the walls, Germany’s GROHE brand is used for bathroom accessories, and Italy’s Infinity brand porcelain stoneware is used in sanitary and common areas. These details confirm the project’s premium standard through real quality.
Located just 5 minutes from the N. Narimanov metro station, this mega complex is nearing completion of landscaping works. Infrastructure that meets daily needs—such as dining facilities, a mall, playgrounds, a school, and a kindergarten—is being formed, providing residents with full urban comfort.
The project offers studio apartments as well as 2-, 3-, and 4-room apartments ranging from 57 to 170 m², available with up to 36 months of interest-free internal installments and mortgage terms of up to 20 years.
Apartment layouts at "City Garden Narimanov" provide more usable space, offering buyers real savings, while construction is carried out using modern and reliable technologies, making the building stand out in both safety and quality. Premium windows, high-level insulation, modern engineering systems, and quality renovation materials elevate the overall standard of the complex and distinguish "City Garden Narimanov" among residential projects.
Don’t miss the opportunity to own a premium apartment with interest-free installments—visit the project’s sales office located in the Narimanov district to explore the apartments.