"Kristal" sizə Bakı şəhərinin əlverişli nöqtələrindən birində, Yasamal rayonunda yerləşən "Park Yasamal"da faizsiz, komissiyasız, daxili kreditlə tam təmirli mənzillərə sahib olmaq imkanı yaradır.
Əlverişli və rahat yerləşmə
3 saylı Bakı "ASAN xidmət" mərkəzi və "Bayraq" parkı yaxınlığında inşa olunan kompleks əlverişli nəqliyyat infrastrukturu ilə şəhərin istənilən nöqtəsinə asan və sürətli çıxışı təmin edir. Üstəlik, "Kaktus" restoranından Yasamal gölü istiqamətində salınan yeni yol kompleksin yerləşdiyi ərazini daha da əlverişli edəcək.
Geniş yaşıllıqlar əhatəsində yaşayın
Böyük bir yaşayış kompleksinin davamı olaraq inşa edilən "Park Yasamal" 4 hektar ekoloji təmiz ərazidə salınır. Həmçinin, 5 hektar ərazini əhatə edən "Şamlıq" parkı, 32 hektarlıq Yasamal gölü ətrafı bulvar ərazi, velosiped yolları, yürüş və qaçış zolaqları da sakinlərin istifadəsinə veriləcək.
Komfort və keyfiyyət bir arada
Bu layihədə hər mənzilə 1 qapalı avtodayanacaq təqdim olunur ki, bu da sakinlərin parkinq problemlərini tamamilə aradan qaldırır. Sakinlər üçün mənzilin daxili rahatlığını prioritet hesab edən "Kristal" bütün mənzilləri beynəlxalq standartlara uyğun Avropa brendləri ilə tam təmirli şəkildə təhvil verir. Tətbiq olunan səs və istilik izolyasiyası isə mənzillərin qışda isti, yayda sərin qalmasını təmin edir.
"Park Yasamal"da bütün mənzillər istifadəsi əlverişsiz və faydasız sahələr olmadan, hər kvadratmetri funksional inşa edilir. Bu yanaşma, sakinlərə hər kvadratmetrdən maksimum istifadə etməyə şərait yaradrır.
Mənzil sahibi olmaq üçün ideal şərtlər
Siz də əlverişli ödəniş şərtləri ilə geniş imkanlara malik kompleksdə mənzil sahibi olmaq istəyirsinizsə, "Park Yasamal" layihəsi tam sizin üçündür!
Bayram günlərində də "Park Yasamal" satış ofisi fəaliyyətdədir! Satış ofisinə yaxınlaşaraq 36 ayadək faizsiz, komissiyasız, daxili kredit və ya 20 illik ipoteka imkanı ilə tam təmirli mənzil sahibi ola bilərsiniz.
"City Garden Narimanov"da premium mənzillər 36 ayadək faizsiz kredit və 20 ilədək ipoteka imkanı ilə - "Kristal!"
“Kristal”ın həyata keçirdiyi “City Garden Narimanov” layihəsi Bakıda premium yaşayış konsepsiyasını müasir şəhərsalma yanaşması ilə birləşdirən ən iri yaşayış komplekslərindən biridir. Şəhərin coğrafi mərkəzində, “Nəriman Nərimanov” metro stansiyasına bir neçə dəqiqəlik məsafədə yerləşən layihə 17,3 hektar yaşıllıq ərazini əhatə edir və sakinlərə komfortlu, təhlükəsiz və funksional yaşayış mühiti təqdim edir.

"Kristal" offers you the opportunity to own fully renovated apartments with 0% interest, no commission, and internal credit at “Park Yasamal,” located in one of Baku’s prime areas — Yasamal district.
Convenient and accessible location
The complex, built near the 3rd Baku “ASAN xidmət” center and “Bayraq” park, provides fast and easy access to any point in the city thanks to its favorable transport infrastructure. Additionally, the new road from “Kaktus” restaurant towards Yasamal Lake will make the location even more convenient.
Live surrounded by greenery
As an extension of a large residential project, “Park Yasamal” is built on 4 hectares of eco-friendly land. Also available to residents will be the 5-hectare “Şamlıq” park, a 32-hectare boulevard area around Yasamal Lake, bicycle paths, and walking and jogging tracks.
Comfort and quality combined
Each apartment includes one covered parking space, completely eliminating parking issues for residents. Prioritizing interior comfort, “Kristal” delivers all apartments fully renovated with European brands according to international standards. Sound and heat insulation ensures warmth in winter and coolness in summer.
All apartments in “Park Yasamal” are designed to be fully functional with no wasted or unusable space — maximizing every square meter.
Ideal terms to own your home
If you're looking to own an apartment in a well-equipped complex under favorable payment terms, “Park Yasamal” is just right for you!
The “Park Yasamal” sales office is open even during holidays! Visit the office to get a fully renovated apartment with either 36-month internal credit (0% interest, no commission) or up to 20-year mortgage.