17,4 hektar geniş və yaşıllıqla zəngin ərazini əhatə edən bu meqa layihə Bakının coğrafi mərkəzində yerləşir və "N. Nərimanov" metro stansiyasına təxminən 5 dəqiqəlik məsafədə olmaqla sakinlərə gündəlik həyatda yüksək rahatlıq təqdim edir.
Yaşayış kompleksində müxtəlif ölçü və planlaşdırmaya malik mənzillər təklif olunur. Alıcılar 2, 3 və 4 otaqlı, studiya və bağçalı seçimlər də olmaqla tikintisi davam edən və ya hazır təmirli mənzillər arasından seçim edə bilər. Bu geniş seçim imkanları hər bir alıcının fərdi ehtiyac və həyat tərzinə uyğun mənzil tapmasını asanlaşdırır. Mənzillər 36 ayadək daxili kredit imkanı və 20 ilədək ipoteka şərtləri ilə də təqdim olunur.
Təmir zamanı istifadə olunan materiallar isə layihənin premium səviyyəsini açıq şəkildə göstərir: Almaniyanın "HARO" parketləri, İtaliyanın "GEWISS" elektrik açarları, yanmayan "Prysmian" kabelləri, divarlarda "Zambaiti Parati" divar kağızları, hamam aksesuarlarında "GROHE", ümumi və sanitar sahələrdə isə "Infinity" keramoqranitləri.
Layihə 17,4 hektarlıq geniş və yaşıllıqla zəngin ərazini əhatə edir. Bu isə o deməkdir ki, gündəlik həyatında səs-küydən uzaq, təmiz hava və açıq məkan üstünlükləri sənin üçün əlçatan olur. Kompleks daxilində planlaşdırılan yeni mall, fitness mərkəzi və sentyabr ayında fəaliyyətə başlayacaq LANDAU School isə yaşayışını daha da komfortlu və funksional edir – yəni gündəlik ehtiyacların üçün şəhəri dolaşmağa ehtiyac qalmır.
Kompleksin fasadı müasir dizaynla yanaşı, keyfiyyətli və davamlı keramoqranitlə üzlənir. Bu material həm isti, həm də soyuq hava şəraitinə yüksək davamlıdır. Mənzillər arasında və döşəmələrdə tətbiq olunan səs və istilik izolyasiyası isə sakit və komfortlu mühit yaradır. Fasad və pəncərə izolyasiyası sayəsində isə həm enerji qənaəti, həm də əlavə rahatlıq əldə edirsən. Layihədə mərkəzi istilik sistemi də nəzərdə tutulub ki, bu da qış aylarında stabil və rahat temperatur deməkdir.
Əgər sən də şəhərin mərkəzində, yaşıllıqla əhatə olunmuş, premium standartlara cavab verən bir kompleksdə yaşamaq istəyirsənsə, "City Garden Narimanov" sənin üçün doğru seçimdir.
Daha ətraflı məlumat almaq, mənzilləri yerində görmək üçün layihənin satış ofisinə yaxınlaşa və ya indi zəng edə bilərsən.
“Kristal”ın unikal layihələrindən biri olan “Park Yasamal”da sərfəli şərtlərlə satışlar sürətlə davam edir.

This mega project, covering a vast 17.4-hectare green and landscaped area, is located in the geographical center of Baku and offers residents exceptional daily convenience, being approximately a 5-minute distance from the N. Narimanov Metro Station.
The residential complex offers apartments of various sizes and layouts. Buyers can choose from 2-, 3-, and 4-room apartments, studios, as well as garden-style options—either under construction or fully renovated. This wide range of choices makes it easy for every buyer to find a home that suits their individual needs and lifestyle. The apartments are also available with internal installment plans of up to 36 months and mortgage options of up to 20 years.
The materials used during the renovation clearly reflect the project’s premium standard: HARO parquet from Germany, GEWISS switches from Italy, non-flammable Prysmian cables, Zambaiti Parati wallpapers on the walls, GROHE bathroom accessories, and Infinity porcelain tiles in common and sanitary areas.
The project spans a large 17.4-hectare green and landscaped area. This means you can enjoy a quiet environment away from noise, along with clean air and open spaces in your daily life. The planned mall, fitness center, and LANDAU School, which will begin operating in September, further enhance comfort and functionality—so there’s no need to leave the complex for your everyday needs.
The complex façade features a modern design and is clad with high-quality, durable porcelain stoneware. This material is highly resistant to both hot and cold weather conditions. Sound and thermal insulation applied between apartments and in the floors create a quiet and comfortable living environment. Thanks to façade and window insulation, you benefit from both energy efficiency and added comfort. The project also includes a central heating system, ensuring a stable and cozy temperature during the winter months.
If you also want to live in the city center, surrounded by greenery, in a complex that meets premium standards, then City Garden Narimanov is the right choice for you.
To get more detailed information and see the apartments in person, you can visit the project’s sales office or call now.