"Kristal"ın müasir yaşam standartlarına cavab verən və sakinlərə keyfiyyətli həyat tərzi təqdim edən "Biləcəri" layihəsində mənzil satışları davam edir. Layihə metronun "Avtovağzal" stansiyasına yaxın məsafədə yerləşərək nəqliyyat baxımından əlverişli mövqeyi ilə seçilir.
Müxtəlif ölçüdə mənzil seçimləri mövcud olan kompleksdə 49 kv.m sahəli, 2 otaqlı studiya mənzil üçün 22 397 AZN ilkin ödəniş edərək 20 illik ipoteka şərtlərindən, 33 595 AZN ilkin ödəniş etməklə isə 36 aylıq faizsiz, komissiyasız, daxili kredit imkanlarımızdan yararlana bilərsiniz.
Bu kompleks mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün əlverişli imkanlar təqdim edir:
● Nağd;
● 36 ayadək faizsiz kredit;
● Və ya 20 illik ipoteka şərtləri ilə asanlıqla mənzil sahibi ola bilərsiniz.
"Biləcəri" yaşayış kompleksi sakinlərin rahatlığı və təhlükəsizliyi üçün hərtərəfli və geniş imkanlarla təchiz edilmişdir. Kompleksdə yaşıllıq əhatəsində geniş parklar, gəzinti və qaçış yolları, uşaqlar üçün oyun meydançası, idman meydançası, fitnes sahələri, velosiped yolları, məktəb və uşaq bağçası, yeraltı dayanacaq və s. sakinlər üçün ideal mühit yaradır. Əlavə olaraq, burada iaşə obyektləri və gündəlik ehtiyaclar üçün xidmətlər də yaxınlığınızda olacaqdır.
"Biləcəri" yaşayış kompleksində mənzillər tam təmirli və çıxarışlı şəkildə təhvil veriləcəkdir. Həmçinin, fasad, pəncərələr, mənzilarası səs və istilik izolyasiyası ilə mənzillərdə yüksək komfort təmin edilir.
"Kristal"ın "Biləcəri" layihəsi həm yaşamaq, həm də investisiya üçün ideal seçimdir. Yaşamınızı yaşıllıqla əhatə olunmuş bir mühitdə qurmaq istəyirsinizsə *1544-ə zəng edə və ya satış ofisimizə yaxınlaşa bilərsiniz.

Продажи квартир продолжаются в проекте “Biləcəri” от компании “Kristal”, который соответствует современным стандартам жизни и предлагает жильцам качественный образ жизни.
Проект расположен недалеко от станции метро “Avtovağzal” и отличается удобным транспортным расположением.
В комплексе представлены квартиры различных площадей, включая 2-комнатную студию площадью 49 м², которую можно приобрести:
– с первоначальным взносом 22 397 AZN по ипотечным условиям на 20 лет,
– либо с первоначальным взносом 33 595 AZN в рассрочку на 36 месяцев без процентов и комиссии.
Комплекс предлагает выгодные условия для приобретения квартиры:
● За наличный расчет
● Внутренняя рассрочка до 36 месяцев без процентов
● Или ипотека до 20 лет
Жилой комплекс “Biləcəri” оснащён всем необходимым для комфортной и безопасной жизни. Здесь предусмотрены зелёные парки, пешеходные и беговые дорожки, детские и спортивные площадки, фитнес-зоны, велодорожки, школа и детский сад, подземная парковка. Также рядом будут находиться магазины и сервисные объекты для повседневных нужд.
Квартиры в комплексе “Biləcəri” будут сдаваться с полной отделкой и правом собственности. Высокий уровень комфорта обеспечивают качественные фасады, окна и звуко- и теплоизоляция между квартирами.
Проект “Biləcəri” от компании “Kristal” — идеальный выбор как для проживания, так и для инвестиций. Если вы хотите построить свою жизнь в окружении зелени — звоните по номеру 1544 или посетите наш офис продаж.
Адрес: пос. Биладжары, ул. Х. Натаван 52C
В Нариманове продолжается продажа 2-, 3-, 4-комнатных и студийных квартир с премиальным ремонтом! — «Kristal»