“Kristal” “Yeni Sumqayıt” və “Park Xırdalan” layihələrində kiçik sahəli mənzil satışlarına başladı - ilkin ödəniş 10 200 AZN-dən!
"Kristal" “Yeni Sumqayıt” və “Park Xırdalan” layihələrində yeni mənzillərin satışını elan edib. Əlverişli ipoteka kredit şərtləri və aşağı ilkin ödəniş imkanları ilə mənzil sahibi olmaq artıq daha geniş alıcı kütləsi üçün əlçatan olacaq.
“Yeni Sumqayıt”da 10 200 AZN-dən, “Park Xırdalan”da 14 200 AZN-dən başlayan ilkin ödənişlə mənzil!
“Yeni Sumqayıt” layihəsində sahəsi 35 kv.m-dən başlayaraq 1 otaqlı, tam təmirli mənzillər satışa çıxarılıb. Mənzillər tikinti mərhələsindən satışa təklif olunur ki, bu da alıcılara həm daha münasib qiymət üstünlüyü, həm də gələcəkdə dəyər qazanan sərfəli investisiya imkanı yaradır.
Qeyd edək ki, yaşayış kompleksində təhvilinə az qalmış 86 kv.m-dək 2, 3 otaqlı və studiya mənzillər də satışdadır.
“Park Xırdalan” layihəsində isə 40 kv.m-dən başlayaraq 2 otaqlı studiya mənzillər alıcılara təqdim olunur. Azərbaycanın ən böyük yaşayış komplekslərindən biri hesab olunan “Park Xırdalan” geniş infrastrukturu, böyük park sahələri və zəngin mənzil seçimləri ilə seçilir. Həmçinin hazırda 96 kv.m-dək müxtəlif sahəli 2 və 3 otaqlı mənzillər müştərilərə təklif edilir.
Komfortlu həyat, güclü infrastruktur
Hər iki layihədə sakinlərin rahatlığı üçün bütün detallar düşünülüb: geniş həyət və yaşıllıq sahələri, uşaq oyun meydançaları, idman və istirahət zonaları, məktəb, bağça və iaşə obyektləri. Komplekslər 24/7 canlı mühafizə və kamera nəzarət sistemi ilə qorunur.
Tikintidə keyfiyyət və dayanıqlılıq əsas prioritetdir: səs və istilik izolyasiyası, nəfəs alan divarlar, beton pərdə sistemi, yerdən tavana qədər pəncərələr, keyfiyyətli laminat döşəmə və uzunömürlü fasad materialları tətbiq edilir.
Layihələrlə daha yaxından tanış olmaq üçün satış ofisinə yaxınlaşa və ya *1544 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Ünvan:
“Yeni Sumqayıt”: Sumqayıt şəhəri, Sülh küçəsi
“Park Xırdalan: Xırdalan şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 30
Nərimanovda mənzil almaq istəyənləri nələr gözləyir?
Bir vaxtlar mənzil seçərkən əsas sual “ev neçə kvadratdır?” idisə, indi alıcıların diqqət etdiyi məqamlar daha da genişlənib. Evə nə qədər vaxta çatmaq, yaxınlıqda hansı imkanların olması, uşaqlar üçün məktəb və istirahət məkanlarının mövcudluğu da seçimə təsir edir.

Kristal объявил о старте продаж новых квартир в проектах Yeni Sumqayıt и Park Xırdalan. Благодаря выгодным условиям ипотечного кредитования и возможности низкого первоначального взноса, приобрести жильё теперь станет доступнее для более широкого круга покупателей.
Квартира с первоначальным взносом от 10 200 AZN в Yeni Sumqayıt и от 14 200 AZN в Park Xırdalan!
В проекте Yeni Sumqayıt стартовали продажи полностью отремонтированных однокомнатных квартир площадью от 35 кв.м. Квартиры предлагаются на стадии строительства, что обеспечивает покупателям не только более выгодную цену, но и перспективную инвестиционную возможность с ростом стоимости в будущем.
Отметим, что в жилом комплексе также представлены к продаже студии, а также 2- и 3-комнатные квартиры площадью до 86 кв.м, сдача которых ожидается в ближайшее время.
В проекте Park Xırdalan покупателям предлагаются студийные двухкомнатные квартиры площадью от 40 кв.м. Park Xırdalan, считающийся одним из крупнейших жилых комплексов Азербайджана, выделяется развитой инфраструктурой, большими парковыми зонами и широким выбором квартир. Кроме того, в настоящее время клиентам предлагаются 2- и 3-комнатные квартиры различной площади — до 96 кв.м.
Комфортная жизнь и развитая инфраструктура
В обоих проектах продуманы все детали для удобства жителей: просторные дворы и зелёные зоны, детские игровые площадки, спортивные и зоны отдыха, школы, детские сады и объекты общественного питания. Комплексы находятся под круглосуточной охраной и оснащены системой видеонаблюдения 24/7.
Главными приоритетами в строительстве являются качество и надёжность: применяются шумо- и теплоизоляция, «дышащие» стены, система бетонных перегородок, панорамные окна от пола до потолка, качественное ламинированное покрытие пола и долговечные фасадные материалы.
Чтобы подробнее ознакомиться с проектами, вы можете посетить офис продаж или связаться по номеру *1544.