“Kristal” “Yeni Sumqayıt” və “Park Xırdalan” layihələrində kiçik sahəli mənzil satışlarına başladı - ilkin ödəniş 10 200 AZN-dən!
"Kristal" “Yeni Sumqayıt” və “Park Xırdalan” layihələrində yeni mənzillərin satışını elan edib. Əlverişli ipoteka kredit şərtləri və aşağı ilkin ödəniş imkanları ilə mənzil sahibi olmaq artıq daha geniş alıcı kütləsi üçün əlçatan olacaq.
“Yeni Sumqayıt”da 10 200 AZN-dən, “Park Xırdalan”da 14 200 AZN-dən başlayan ilkin ödənişlə mənzil!
“Yeni Sumqayıt” layihəsində sahəsi 35 kv.m-dən başlayaraq 1 otaqlı, tam təmirli mənzillər satışa çıxarılıb. Mənzillər tikinti mərhələsindən satışa təklif olunur ki, bu da alıcılara həm daha münasib qiymət üstünlüyü, həm də gələcəkdə dəyər qazanan sərfəli investisiya imkanı yaradır.
Qeyd edək ki, yaşayış kompleksində təhvilinə az qalmış 86 kv.m-dək 2, 3 otaqlı və studiya mənzillər də satışdadır.
“Park Xırdalan” layihəsində isə 40 kv.m-dən başlayaraq 2 otaqlı studiya mənzillər alıcılara təqdim olunur. Azərbaycanın ən böyük yaşayış komplekslərindən biri hesab olunan “Park Xırdalan” geniş infrastrukturu, böyük park sahələri və zəngin mənzil seçimləri ilə seçilir. Həmçinin hazırda 96 kv.m-dək müxtəlif sahəli 2 və 3 otaqlı mənzillər müştərilərə təklif edilir.
Komfortlu həyat, güclü infrastruktur
Hər iki layihədə sakinlərin rahatlığı üçün bütün detallar düşünülüb: geniş həyət və yaşıllıq sahələri, uşaq oyun meydançaları, idman və istirahət zonaları, məktəb, bağça və iaşə obyektləri. Komplekslər 24/7 canlı mühafizə və kamera nəzarət sistemi ilə qorunur.
Tikintidə keyfiyyət və dayanıqlılıq əsas prioritetdir: səs və istilik izolyasiyası, nəfəs alan divarlar, beton pərdə sistemi, yerdən tavana qədər pəncərələr, keyfiyyətli laminat döşəmə və uzunömürlü fasad materialları tətbiq edilir.
Layihələrlə daha yaxından tanış olmaq üçün satış ofisinə yaxınlaşa və ya *1544 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Ünvan:
“Yeni Sumqayıt”: Sumqayıt şəhəri, Sülh küçəsi
“Park Xırdalan: Xırdalan şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 30
Nərimanovda mənzil almaq istəyənləri nələr gözləyir?
Bir vaxtlar mənzil seçərkən əsas sual “ev neçə kvadratdır?” idisə, indi alıcıların diqqət etdiyi məqamlar daha da genişlənib. Evə nə qədər vaxta çatmaq, yaxınlıqda hansı imkanların olması, uşaqlar üçün məktəb və istirahət məkanlarının mövcudluğu da seçimə təsir edir.

Kristal has announced the launch of new apartment sales in the Yeni Sumqayıt and Park Xırdalan projects. With favorable mortgage terms and low down payment options, owning a home will now become accessible to a wider range of buyers.
Apartments with down payments starting from 10,200 AZN in Yeni Sumqayıt and from 14,200 AZN in Park Xırdalan!
In the Yeni Sumqayıt project, fully renovated one-room apartments starting from 35 sq.m are now available for sale. The apartments are offered at the construction stage, providing buyers with both more affordable pricing and a profitable investment opportunity with future value growth.
It should also be noted that the residential complex currently offers studio, 2-room, and 3-room apartments up to 86 sq.m that are close to completion.
In the Park Xırdalan project, studio-style 2-room apartments starting from 40 sq.m are being offered to buyers. Considered one of the largest residential complexes in Azerbaijan, Park Xırdalan stands out with its extensive infrastructure, large park areas, and wide selection of apartments. In addition, 2-room and 3-room apartments of various sizes up to 96 sq.m are currently available for customers.
Comfortable Living, Strong Infrastructure
Both projects are designed with every detail in mind for residents’ comfort: spacious courtyards and green areas, children’s playgrounds, sports and recreation zones, schools, kindergartens, and dining facilities. The complexes are protected with 24/7 live security and video surveillance systems.
Quality and durability are the main priorities in construction: sound and thermal insulation, breathable walls, concrete partition systems, floor-to-ceiling windows, high-quality laminate flooring, and long-lasting facade materials are all used throughout the projects.
To learn more about the projects, you can visit the sales office or contact *1544.
Addresses:
Yeni Sumqayıt — Sülh Street, Sumqayıt city
Park Xırdalan — 30 Heydər Əliyev Avenue, Xırdalan city
Premium apartments in Narimanov — with in-house installment financing up to 36 months — by Kristal.
Kristal’s mega residential complex, “City Garden Narimanov,” offers residents a premium urban lifestyle with its unique location in the geographical center of the city, a 17.3-hectare green courtyard, and fully renovated apartments.