Nərimanovda ev axtaranlar üçün əla seçim: "City Garden"də faizsiz kreditlə mənzillər - "Kristal!"
Nərimanovda həm yaşamaq, həm də investisiya üçün uyğun mənzil axtarırsınız? "N.Nərimanov" metro stansiyasından cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən "City Garden Narimanov" layihəsində premium mənzillərin faizsiz kreditlə satışı davam edir.
"Kristal" meqa yaşayış kompleksi olan "City Garden Narimanov"da həm təhvilə yaxın, həm də tikintisi davam edən mənzil seçimləri təklif edir. Layihədə 57,21 – 169,74 m² sahəli 2, 3, 4 otaqlı və studiya mənzillər mövcuddur.
Ən önəmlisi isə, "City Garden Narimanov"da premium mənzilləri 36 ayadək faizsiz, daxili kreditlə əldə etmək mümkündür. Bundan əlavə, uzunmüddətli seçim istəyənlər üçün 20 ilədək ipoteka krediti imkanı da mövcuddur.
https://www.youtube.com/watch?v=NtCYOMAJQRE
Üstəlik, mənzil alışı zamanı 30 iş günü ərzində ƏDV-ni geri almaq imkanınız var. Bu o deməkdir ki, ödədiyiniz ƏDV məbləği geri qayıdır və nəticədə ilkin ödənişiniz real olaraq azalır. Yəni eyni büdcə ilə daha rahat və premium mənzil sahibi olursunuz.
Mənzillər döşəmədən tavana qədər panoram pəncərələrlə təchiz olunub, bu da evinizə daha çox işıq və genişlik hissi qatır.
Planlamalar itkisizdir, yəni sahənin hər kvadrat metri səmərəli istifadə olunur. Bu isə alıcı üçün həm daha rahat yaşayış, həm də artıq xərcin olmaması deməkdir.
Mənzillər sakinlərə premium təmirli şəkildə təhvil verilir. Təmir zamanı Avropa brendlərinə məxsus keyfiyyətli materiallardan istifadə olunur və mənzillər bütün kommunal xidmətlərlə birlikdə istifadəyə hazır vəziyyətdə təqdim edilir.
Layihə 17,4 hektarlıq geniş və yaşıllıqlarla dolu qapalı həyət üzərində inşa olunub. Burada həm uşaqlar, həm də böyüklər üçün istirahət zonaları, gəzinti yolları, oyun meydançaları, iaşə obyektləri, mall, eləcə də özəl və dövlət olmaqla 2 məktəb nəzərdə tutulub.
Nərimanovda premium mənzil axtarırsınızsa, layihənin satış ofisinə yaxınlaşın, tikinti ərazisini yerində görün, mənzillərlə tanış olun və sizə özəl fərdi təkliflər əldə edin. Faizsiz kreditlə premium mənzil sahibi olmaq fürsətini qaçırmayın, yeni mənziliniz sizi gözləyir!

"Kristal", застройщик мега жилого комплекса "City Garden Narimanov", предлагает как квартиры, близкие к сдаче, так и варианты на стадии строительства. В проекте представлены студии, а также 2-, 3- и 4-комнатные квартиры площадью от 57,21 до 169,74 м².
Самое главное — в "City Garden Narimanov" премиальные квартиры можно приобрести с внутренним беспроцентным кредитом сроком до 36 месяцев. Кроме того, для тех, кто рассматривает долгосрочные варианты, доступна ипотека сроком до 20 лет.
https://www.youtube.com/watch?v=NtCYOMAJQRE
Кроме того, при покупке квартиры у вас есть возможность вернуть НДС в течение 30 рабочих дней. Это означает, что уплаченная сумма НДС возвращается, и фактически ваш первоначальный взнос уменьшается. Иными словами, с тем же бюджетом вы становитесь владельцем более комфортной и премиальной квартиры.
Квартиры оснащены панорамными окнами от пола до потолка, что наполняет дом большим количеством света и создаёт ощущение простора.
Планировки без потерь — каждый квадратный метр используется максимально эффективно. Это означает более комфортное проживание и отсутствие лишних расходов для покупателя.
Квартиры сдаются жильцам с премиальной отделкой. В ремонте используются качественные материалы европейских брендов, а квартиры передаются полностью готовыми к проживанию со всеми подключёнными коммуникациями.
Проект построен на закрытой территории площадью 17,4 гектара с обилием зелёных зон. Здесь предусмотрены зоны отдыха для детей и взрослых, прогулочные дорожки, игровые площадки, объекты общественного питания, торговый центр, а также две школы — частная и государственная.
Если вы ищете премиальную квартиру в Нариманове, посетите офис продаж проекта, посмотрите строительную площадку на месте, ознакомьтесь с квартирами и получите персональные специальные предложения. Не упустите возможность приобрести премиальную квартиру в рассрочку без процентов — ваш новый дом ждёт вас!