Ev axtaranlar üçün əla xəbər: "Sahil Park" yaşayış kompleksində yeni mənzillər satışda - "Kristal!"
Təməl mərhələsindən sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün "Sahil Park"dan yeni fürsət!
Yaşayış sahəsinə investisiya etməyi düşünənlər üçün əlverişli zaman məhz tikintinin ilkin mərhələsidir. Təməl mərhələsindən alınan mənzillər həm daha sərfəli qiymətlərlə, həm də gələcəkdə yüksək dəyər qazanmaq imkanı ilə seçilir. Bu baxımdan "Kristal" Sumqayıt bulvarında, Sumqayıt Dənizkənarı Parkın ərazisində, Göyərçin heykəlinin yanında yerləşən "Sahil Park" yaşayış kompleksində yeni mərhələdə mənzilləri satışa çıxarıb. Hazırda layihə katlavan mərhələsindədir və tikinti işləri planlı şəkildə davam edir.
Layihədə sahəsi 49,91 m²-dən 154,8 m²-ə qədər olan studiya, 2, 3 və 4 otaqlı mənzillər mövcuddur. Alıcılar 15%-dən başlayan ilkin ödənişlə mənzil sahibi ola bilərlər. Məsələn, 49,91 m², 2 otaq studiya mənzil üçün 14 149 manat ilkin ödəniş etmək kifayətdir. Kompleksdə dəniz mənzərəli mənzillər də təqdim olunur.
Layihənin alıcılar üçün əsas üstünlüklərindən biri də ƏDV-nin geri qaytarılması imkanıdır. Mənzil alındıqdan sonra 30 iş günü ərzində ödənilmiş ƏDV-ni geri almaq mümkündür. Bu isə sadə dillə desək, ilkin ödənişin faktiki olaraq azalması və alıcının daha az büdcə ilə mənzil əldə etməsi deməkdir.
Qeyd edək ki, "Sahil Park" yaşayış kompleksinin ilk 3 mərhələsi artıq təhvil verilib və satışları tam yekunlaşıb. Hazırda satışa çıxarılan mənzillər layihənin 4-cü mərhələsinə aiddir. Kompleksin möhtəşəm və özünəməxsus fasadı isə əraziyə xüsusi memarlıq dəyəri qatır.
Layihə sakinlərin rahat və təhlükəsiz yaşamı üçün bütün detalları əhatə edir. Kompleksdə geniş və yaşıllıqla zəngin həyətyanı park, uşaqlar üçün xüsusi oyun zonaları və oyun meydançaları, özəl məktəb və iaşə obyektləri, sakinlərin rahatlığı üçün geniş və təhlükəsiz avtodayanacaq nəzərdə tutulub. Bütün bu üstünlüklər gündəlik həyatı daha komfortlu və stresssiz edir.
Mənzillər sakinlərə tam təmirli şəkildə təhvil verilir. Keyfiyyətli materiallarla aparılan təmir işləri nəticəsində mənzillər bütün kommunal xətlərlə birlikdə, yaşayışa tam hazır formada təqdim olunur.
Layihənin satış ofisinə yaxınlaşaraq tikinti ərazisini yerində gəzə, layihə ilə daha yaxından tanış ola və fərdi təkliflər əldə etmək mümkündür. Peşəkar məsləhətçilər sizi maraqlandıran bütün sualları cavablandırmağa hazırdır.

For those considering investing in residential property, the most advantageous time is precisely the early stage of construction. Apartments purchased at the foundation stage stand out for their more affordable prices and the potential for significant value growth in the future. In this regard, “Kristal” has launched sales of apartments in a new phase of the “Sahil Park” residential complex, located on the Sumgayit Boulevard, within the territory of the Sumgayit Seaside Park, next to the Pigeon Monument. The project is currently at the excavation (foundation pit) stage, and construction work is progressing according to plan.
The project offers studio, 2-, 3-, and 4-room apartments with areas ranging from 49.91 m² to 154.8 m². Buyers can become homeowners with a down payment starting from 15%. For example, for a 49.91 m², 2-room studio apartment, an initial payment of only 14,149 manats is sufficient. Sea-view apartments are also available in the complex.
One of the main advantages of the project for buyers is the possibility of VAT refund. After purchasing the apartment, it is possible to receive a refund of the paid VAT within 30 working days. In simple terms, this means a reduction in the actual down payment and the opportunity to purchase an apartment with a smaller budget.
It should be noted that the first 3 phases of the “Sahil Park” residential complex have already been delivered and fully sold out. The apartments currently on sale belong to the 4th phase of the project. The complex’s impressive and unique façade adds special architectural value to the area.
The project is designed to ensure comfortable and safe living for residents, covering all necessary details. The complex includes a spacious, green courtyard park, special play zones and playgrounds for children, a private school and catering facilities, as well as a large and secure parking area for residents’ convenience. All these advantages make daily life more comfortable and stress-free.
Apartments are delivered to residents fully renovated. Thanks to high-quality materials used in the renovation, the apartments are presented fully ready for living, complete with all utility connections.
By visiting the project’s sales office, you can tour the construction site on location, get to know the project more closely, and receive individual offers. Professional consultants are ready to answer all your questions.
Buy now, invest from the foundation stage, and turn your investment into maximum profit in the future.