Bakı şəhərinin prestijli yaşayış komplekslərindən biri olan “City Garden Narimanov” layihəsinin yeni satış ofisinin təqdimat tədbiri keçirilib. 21 illik təcrübəsi və inşa etdiyi 30-dan çox layihəsi ilə inşaat və daşınmaz əmlak sektorunda nüfuz qazanmış “Kristal”ın bu tədbiri böyük maraqla qarşılanıb.
Tədbir “Kristal”ın Müşahidə Şurasının sədri Mahayət Nəbiyevin çıxışı ilə başlayıb. Mahayət Nəbiyev çıxışı zamanı inşa etdikləri bu premium layihənin əsas xüsusiyyətləri barədə qonaqlara qısa məlumat verib, “City Garden Narimanov”un müasir şəhərsalma tələblərinə uyğun olaraq hazırlandığını vurğulayıb.
Daha sonra layihənin mühəndisi çıxış edərək tikinti prosesi və keyfiyyəti barədə danışıb. O, binanın tikintisində Avropa standartlarına uyğun materiallardan istifadə edildiyini və inşaatın yüksək təhlükəsizlik qaydalarına riayət olunaraq həyata keçirildiyini bildirdi. Xüsusilə, layihədə istifadə olunan beton qəlibləri və kupler sisteminin binanın möhkəmliyini təmin etmək üçün vacib addımlar arasında olması qeyd olundu.
Açılış tədbiri şirkət nümayəndəsinin çıxışı ilə davam edib. O, qonaqlara layihənin təmir keyfiyyəti, geniş landşaftı və əlverişli yerləşməsi ilə bağlı məlumat verib, “City Garden Narimanov”da ekoloji davamlılığın əsas prioritetlərdən olduğunu qeyd edərək günəş panelləri və tullantıların çeşidlənməsi kimi ekoloji həllərin tətbiq olunduğunu vurğulayıb.
Tədbirin rəsmi hissəsindən sonra satış nümayəndələri qonaqların suallarını cavablandıraraq layihənin maketi üzərində detallı izahlar verdilər və gələcək sakinləri layihə ilə daha yaxından tanış etdilər. Açılış tədbiri musiqili qeyri-rəsmi hissə ilə davam etdirilib.
Qeyd edək ki, hazırda “City Garden Narimanov” layihəsində binaların tikintisi artıq başa çatıb və mənzillərin təmiri sürətlə davam etdirilir. Siz də Bakı şəhərinin incisi hesab olunmağa namizəd bu premium layihədə mənzil sahibi olmaq istəyirsinizsə, satış ofisinə yaxınlaşaraq layihənin cari vəziyyəti və nümunə mənzillərlə bilavasitə tanış ola bilərsiniz.

Состоялась презентация нового офиса продаж проекта “City Garden Narimanov”, одного из престижных жилых комплексов Баку. Мероприятие, организованное компанией “Kristal”, которая имеет 21-летний опыт и более 30 завершённых проектов, вызвало большой интерес в сфере строительства и недвижимости.
Мероприятие началось с выступления председателя Наблюдательного совета “Kristal” Махайята Набиева. В своей речи он кратко рассказал гостям об основных особенностях этого премиального проекта и подчеркнул, что “City Garden Narimanov” разработан в соответствии с современными требованиями градостроительства.
Затем выступил инженер проекта, который рассказал о процессе строительства и его качестве. Он отметил, что при строительстве использовались материалы, соответствующие европейским стандартам, а также что все работы проводились с соблюдением строгих правил безопасности. Особенно было подчеркнуто значение бетонной опалубки и системы куплеров, как ключевых элементов, обеспечивающих прочность здания.
Официальная часть мероприятия продолжилась выступлением представителя компании, который предоставил информацию о качестве отделки, просторном ландшафте и выгодном расположении проекта. Он также отметил, что экологическая устойчивость является одним из главных приоритетов “City Garden Narimanov”, указав на внедрение таких решений, как солнечные панели и сортировка отходов.
После официальной части представители отдела продаж ответили на вопросы гостей, подробно объяснили детали проекта на макете и помогли будущим жильцам ближе познакомиться с проектом. Завершилось открытие неформальной частью с музыкальным сопровождением.
Отметим, что строительство зданий в проекте “City Garden Narimanov” уже завершено, и ремонтные работы в квартирах активно продолжаются. Если вы хотите стать владельцем квартиры в этом премиальном проекте — претенденте на звание жемчужины Баку, вы можете посетить офис продаж и лично ознакомиться с текущим состоянием проекта и демонстрационными квартирами.