"Kristal"ın Bayılda, Bakı bulvarının qarşısında inşa etdiyi "Kristal Towers" qüllələri hazırda müxtəlif sahəli, hazır, premium təmirli və təmirsiz mənzillərlə alıcılara geniş seçim imkanı təqdim edir. Layihənin yerləşdiyi mövqe, planlaşdırılması və təklif etdiyi üstünlüklər onu şəhərdə dəbdəbəli və keyfiyyətli mənzil axtaranlar üçün ideal edir.
Hazırda satışda olan mənzillər arasında 3, 4 və 5 otaqlı geniş və optimal planlamaya malik təmirli və təmirsiz mənzillər mövcuddur. Məsələn, 223,5 m² sahəli, premium təmirli, yaşayışa hazır mənzil 5 otaqdan ibarətdir. Bu mənzilin mətbəxi və yataq otaqları bulvar mənzərəsinə açılır, qonaq otağında isə döşəmədən tavana qədər uzanan panoram pəncərə vasitəsilə Bakı buxtasının tam mənzərəsi görünür. Mənzillə tanış olmaq üçün videoya keçid edə bilərsiniz:
https://www.youtube.com/watch?v=FW8l8sf61uM
"Dövlət Bayrağı Meydanı", "Dəniz Mall" və "Baku Crystal Hall" kompleksdən sadəcə 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşir, Bakı bulvarına isə birbaşa çıxışı mövcuddur.
Fasad uzunömürlü istilik izolyasiyası və mərmərlə təchiz olunub ki, bu da kompleksin premium-klass olduğunu bir daha vurğulayır. "Kristal Towers" layihəsinin geniş yeraltı və yerüstü parkinqində isə, hər mənzil üçün ən az 3-4 avtomobil yeri var. Sakinlərin rahatlığı üçün qapalı həyət, 24/7 mühafizə, kamera-nəzarət sistemi, uşaq və böyüklər üçün istirahət zonaları mövcuddur.
Mənzilləri nağd və ya 30% ilkin ödənişlə 20 ilədək ipoteka ilə əldə edə bilərsiniz. Əgər siz də Bakının prestijli nöqtəsində yaşamaq istəyirsinizsə, məhz bu layihə sizin üçün əla seçim olacaq. Əlaqə üçün *1544-ə zəng edin və ya birbaşa layihənin satış ofisinə gəlib öz gözlərinizlə yerində görün.

“Kristal” построил башни “Kristal Towers” в Байыле, напротив Бакинского бульвара, предлагая покупателям широкий выбор квартир разных площадей – как с премиальной отделкой, так и без отделки. Благодаря своему расположению, планировке и многочисленным преимуществам, проект является идеальным выбором для тех, кто ищет роскошное и качественное жильё в городе.
В продаже имеются просторные и грамотно спланированные 3-, 4- и 5-комнатные квартиры, как с отделкой, так и без. Например, 5-комнатная квартира площадью 223,5 м² с премиальной отделкой полностью готова к заселению. Кухня и спальни выходят на бульвар, а из гостиной через панорамные окна от пола до потолка открывается полный вид на Бакинскую бухту. Ознакомиться с квартирой можно по видео:
https://www.youtube.com/watch?v=FW8l8sf61uM
“Площадь Государственного Флага”, “Deniz Mall” и “Baku Crystal Hall” находятся всего в 5 минутах ходьбы от комплекса, а к Бакинскому бульвару предусмотрен прямой выход.
Фасад выполнен с использованием долговечной теплоизоляции и облицовки из мрамора, что ещё раз подчеркивает премиум-класс комплекса. В подземном и наземном паркинге “Kristal Towers” предусмотрено минимум 3–4 машиноместа на каждую квартиру. Для удобства жильцов есть закрытый двор, круглосуточная охрана, система видеонаблюдения, а также зоны отдыха для детей и взрослых.
Квартиры можно приобрести за наличные или в ипотеку до 20 лет при первоначальном взносе от 30%. Если вы хотите жить в престижной локации Баку, этот проект – отличный выбор. Позвоните по номеру *1544 или приходите в офис продаж, чтобы увидеть всё своими глазами.